Atsakingas požiūris į žmogų ir gamtą

Bambo Nature yra vienos draugiškiausių aplinkai sauskelnių rinkoje. Gamintojas koncentruoja pastangas į tai, kad produktai būtų saugūs aplinkai tiek pat, kiek jie yra saugūs Jūsų vaikui.

Bambo Nature sauskelnės yra gavusios „Draugiško aplinkai produkto“ sertifikatą, paminėtos kaip „Geriausias pirkinys“ „Etiško vartotojo“ žurnale bei turi Nordic Eco label ženklinimą. Pūkas sauskelnių viduje taip pat yra draugiškas aplinkai, nes yra gaunamas iš miško , kuriame daugiau medžių yra pasodinama, negu nukertama. Dėl šios priežasties Bambo Nature sauskelnės turi FSC ženklinimą (tvarios miškininkystės). Be to 95% gamybos atliekų yra perdirbamos, todėl galite būti tikri, kad renkatės produktą, kuris saugus ne tik Jūsų kūdikiui, bet ir aplinkai.

Apdovanojimą laimėjusios Bambo Nature drėgnos servetėlės kūdikiams yra gaminamos iš geriausių gamtoje randamų ingredientų, pavyzdžiui Aloe Barbadensis lapų, kurie ramina sudirgusią odą. Jos yra dermatologų patikrintos, todėl tinka visiems odos tipams. Jūsų kūdikio odelei reikalinga pati švelniausia priežiūra, todėl Bambo Nature drėgnose servetėlėse nėra kvapiklių, parabenų ar kitų galimai kenksmingų ingredientų. Jos paženklintos Danijos Astmos ir Alergijos Asociacijos sertifikatu, kuris įrodo, kad šios servetėlės tiks net naujagimio odelei.

Bambo Nature sauskelnės:

 Daug apdovanojimų gavusios ekologiškos sauskelnės
 Turi Nordic Swan Eco label ženklinimą
 Mažas poveikis aplinkai
 Suyrančios sudėtinės dalys
 Žaliavos yra sertifikuotos, kaip neturinčios kenksmingų chemikalų
 Dermatologų patikrintos
 Puikiai sugeria skystį
 Perdirbama pakuotė
 Pagaminta Danijoje

Ekologiškas produktas

 Nebalintos chloru
 Be kvapiklių ir losjonų
 Be ftalatų
 Be BpA (bisfenolis A)
 Be PVC, latekso
 FSC sertifikuota celiuliozė
Atsakingi tėvai visuomet siekia to, kas geriausia jų vaikui, todėl perka kokybiškiausius produktus. Bambo Nature sauskelnės bei servetėlės pirmauja šių produktų vystymo srityje tiek produkto funkcionalumu, tiek gamyboje naudojamomis žaliavomis.