Bambo Nature kokybę liudija sertifikatai

Mes žinome, kokia brangi yra vaikystė. Tai žavingas vaiko mąstysenos ir kūno vystymosi laikotarpis. Pastovus produktų testavimas (kurį atlieka mokslinių tyrimų ir plėtros komanda Danijoje), naujų ir patobulintų ingredientų ieškojimas, geriausių gamtoje randamų medžiagų naudojimas užtikrina, kad Bambo Nature produktai visada bus ypač švelnūs Jūsų vaiko odai.
 
Nordic Eco-Label ženklas ant Bambo Nature pakuočių garantuoja draugišką aplinkai produktą. Šio ženklinimo gavimas yra ilgas ir sunkus procesas, reikalaujantis daugybės dokumentų ir patvirtinimų. Jam keliami griežti reikalavimai, o proceso metu tikrinama gamyba nuo pradinio taško iki gamyboje naudojamų žaliavų. Vienas iš kriterijų reikalauja, kad gamyboje būtų naudojama ne mažiau kaip 50% atsinaujinančių žaliavų. Pateikiame keletą reikalavimų, kuriuos turi atitikti sauskelnės, norint gauti Nordic Eco-Label:
  • Sudėtyje negali būti baliklių ir kvapiklių
  • Neviršytas gamybos proceso metu gaunamas atliekų kiekis
  • Sudėtyje negali būti losjonų
  • Privalo būti gaminama iš atsinaujinančių žaliavų
 

Danijos Astmos ir Alergijos asociacijos ženklinimas yra mažesnės odos sudirgimo, egzemos ar alergijos rizikos garantas. Produktų, paženklintų Danijos Astmos ir Alergijos asociacijos ženklu, sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių ir parabenų. Prieš suteikiant šį ženklinimą, patyrusių toksikologų komanda itin atsakingai įvertina gamyboje naudojamas žaliavas ir produkto sudėtines dalis.

 

Dermatologų patikrinta

Mes dedame daug pastangų, kad Bambo Nature produktai vaikams būtų saugūs naudoti, todėl juos tikrina dermatologai.

Dermatologinį patikrinimą rengia nepriklausomų kvalifikuotų gydytojų komisija, kuri tikrina produktus ant įvairius odos tipus turinčių žmonių, įskaitant ir labai jautrią odą turinčius asmenis. Produktas klasifikuojamas dermatologų patikrintu tik tada, jei tyrimų metu kiekvienas rezultatas buvo „odai neutralus“, tai yra, nesukėlė jokios neigiamos reakcijos.

 

FSC ženklinimas ant Bambo Nature pakuočių reiškia, kad pūkas sauskelnių viduje yra gaminamas iš medžių, kurie auga ekologinę pusiausvyrą išlaikančiame miške, kur daugiau medžių yra pasodinama, negu nukertama (tvari miškininkystė).

Tai dar vienas veiksmas, kurio mes imamės, siekdami turėti kaip įmanoma mažesnį poveikį aplinkai.